TAŞPAKON GENEL BAŞKANI GÖKHAN TUFAN BAYRAM MESAJI

Değerli Camiamız,

Kardeşlik ve dayanışma duygularını pekiştiren bir bayrama daha ulaşabilmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Bayram günleri, milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık gelecek için birbirini kucaklama arzusunun tazelendiği müstesna günlerdir. Birbirimize ve ülkemize olan sevgimiz bu mübarek günlerde daha da artmaktadır. Bayramlar paylaşmanın, yoksul ve muhtaç durumdaki insanlara yardım eli uzatmanın anlamıdır. Bayramlarda kahraman gazilerimizi, bu günlere buruk giren şehitlerimizin yadigârlarını, ailelerini, çocuklarını, yetimlerimizi de unutmayalım, onların yanında olalım.

Bayramın getirdiği ulvi değerlerin, bizleri bütünleştiren samimi duyguların, toplumun tüm kesimlerini kuşatmasını, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini, ülkemiz, halkımız, Türk ve İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını, yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan acıların sona ermesini, Türkiye’de ve dünyada barış ve esenliğin hâkim olmasını Cenab-ı Allah’tan dua ile niyaz ederim.

Bu vesile ile başta Taşpakon’a gönül vermiş dava arkadaşlarım ve tüm üyelerimiz olmak üzere, mesleki camiamızın, ülkemizin ve tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ederim.

Saygı ve Sevgilerimle

Gökhan Tufan
Genel Başkan
Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu

X

Pin It on Pinterest

X