TAŞPAKON BAŞKANI GÖKHAN TUFAN TEŞEKKÜR MESAJI

Değerli Camiamız,

Öncesinde de duyurusunu yapmış olduğumuz üzere 2017 yılı ile “Taşpakon Türkiye Kupası” adı altında yeni bir proje içine girmiş bulunuyoruz. Bu yıl 6 farklı ilimizde yapılacak olan ulusal yarışmalarda ön elemeleri geçen lise ve üniversite ayrı olmak üzere okullarımız 2018 yılında İstanbul’da yapılacak olan finallere katılma hakkını kazanacaklar. Bu bağlamda ilk yarışmamızı 5-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yozgat’ta gerçekleştirdik. Yoğun ilgi gören ön elemelerde başarı sağlayan okullarımız tebrik ediyor ve kendilerine finallerde başarılar dilerim. Ayrıca Yozgat’a gelerek yarışmaya iştirak eden tüm okullara, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve usta şeflerimize teşekkür ederim.

Elbette bu tarz organizasyonları düzenlemek maddi ve manevi büyük emekler istiyor. O sebeple öncelikle bizi Yozgat’ta ağırlayan, yarışma organizasyonunda ki iş birlikçilerimiz Yozgat Belediyesi’ne, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Bağlı federasyonumuz İçanapafed ve üyemiz Yozgat Aşçılar ve Pastacılar Derneği olmak üzere Yozgat’a gelip destek veren tüm üye federasyon ve dernek başkanlarımıza, yönetimlerine ve üyelerine, her zaman yanımızda olup bizi yanlız bırakmayan ana sponsorlarımız; Kristal Endüstriyel, Unilever Food Solutions, La Lorranie Bakery Group, Ekol Food, Bonna Premium Porselen, Ada Et, Hünerler Tarım ve White Uniform’a, Konfederasyon ajansımız Arsu Ajans’a ve destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim.

Saygılarımla

Gökhan Tufan
Taşpakon Genel Başkanı