TRABZON AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİ VALİ SN. ABDİL CELİL ÖZ’ü ZİYARET ETTİ

TRABZON AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİ VALİ SN. ABDİL CELİL ÖZ’ü ZİYARET ETTİ

Taşpakon’a bağlı Karadeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Trabzon Aşçılar ve Pastacılar Derneği’ni Trabzon Valisi Abdil Celil Öz makamında kabul etti.

Ziyarette Trabzon’da hizmet sektörünün giderek büyüdüğünü ifade eden Vali Öz, “Hizmet sektörünün yeri her geçen gün büyüyor, kapasite gelişiyor, konaklama, yeme içme sektörlerinde daha nitelikli, yeni, güzel işletmelerimiz ortaya çıkıyor. Trabzon’da üniversite öğrencilerinin ve turistlerin hizmet almada ciddi potansiyel oluşturduğunu ifade eden Vali Öz sözlerine şöyle devam etti; “Sayıları 70 bini bulan üniversite öğrencilerimiz ve bunun yanında 3 milyonu bulan turist kapasitemiz, Trabzon açısından çok önemli potansiyeldir. Hizmet sektörünün en önemli alanlarından birisi aşçılık ve yan kollarıdır. Trabzon’da bu alanda giderek mesleki açıdan ihtisaslaşma var. Ancak Üniversite ve diğer kurumlarımızla eğitim, işbirliğine ihtiyacımız var. Önümüzdeki süreçte ilimize gelen yerli ve yabancı misafirlerimize daha güzel hizmet verebilmek için hep birlikte çalışacağız. Başta Taşpakon yönetimi olmak üzere Trabzon Aşçılar ve Pastacılar Derneği’ne çalışmaları için teşekkür ederim”

Taşpader Başkanı Şenol Bektaşoğlu derneğin Taşpakon çatısı altında Trabzon’da 2016 yılı içinde yapmayı planladığı projeler hakkında Vali Öz’e bilgi vererek üzerinde Trabzon Valiliği ambleminin yer aldığı pastayı kendilerine sundu. Üyemiz Taşpader’e emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

TRABZON-ASCILAR-VPDVSACOZE-3
TRABZON-ASCILAR-VPDVSACOZE-1
TRABZON-ASCILAR-VPDVSACOZE-2